021 49138880

دوربینهای هایک ویژن TurboHD PIR

(Total 1 Votes : 4 of 5)

14 / 09 / 1397
دوربین مدار بسته هایک ویژن

مشخصه های هشدار دهنده دوربین Hikvision’s Turbo HD PIR  و قابلیت های ردیابی بهبود یافته آن

از برج ها و خندق ها  تا دیواره های مدرن و شبکه سیمی، استحکامات فیزیکی برای هزاران سال است که شکل گرفته است. فن آوری امروز انواع مختلفی از سیستم های حفاظت از محیط الکترونیکی را به ما می دهد که عمدتا تشخیص یا پیش گیری از ورود به مناطق حفاظت شده را ممکن می سازد.

در حال حاضر، اغلب سیستم های حفاظت از محیط سنتی از تشخیص مادون قرمز فعال استفاده می کنند. با این حال، این نوع روش تشخیص در پایداری و قابلیت اطمینان ضعیف است. قبل از این که یک دخالت رخ دهد، یا در حالی که این اتفاق دارد می افتد، سیستم IR سنتی نمی تواند پیش بینی های دقیق ایجاد کند، و، فقدان داده های ویدیوییو یافتن نقاط هشدار کلیدی دشوار است. علاوه بر این، زمین، محیط و عوامل دیگر اغلب باعث ایجاد خطا در گزارش ، خطای آژیر ، یا سایر نتایج نادرست می شوند.

 

دوربین با استفاده از ردیاب PIR

دوربین توربو HD PIR از فن آوری های کنترل ویدئویی پیشرفته برای بهبود دقت آژیر و جلوگیری از نفوذهای خارج استفاده می کند. . به منظور حل این مشکلات، دوربین Hikvision Passive HD s Passive (PIR)Infrared از فن آوری های کنترل ویدئویی پیشرفته برای بهبود دقت آژیر و جلوگیری از نفوذهای خارج استفاده می کند. در نتیجه، حفاظت از محیط به سطح جدیدی برای مناطق مسکونی، اطراف کارخانه ها، انبارها، مدارس و دیگر تنظیمات نیاز دارد .

بارزترین ویژگی های این دوربین، نرخ پاسخ سریع و دقت هشدار هنگام عبور افراد مشکوک است .

این دوربین مدار بسته دارای یک آشکارساز PIR است که نور مادون قرمز ارائه شده توسط بدن انسان را ثبت می کند و آن را از دیگر صداهای بصری متمایز می سازد. این می تواند مجهز به سیستم شناسایی  هایک ویژنHD HD K series DVR" برای فیلتر آلارم های کاذب ناشی از اهداف متحرک بدون انتشار IR بدن انسان باشد. این روش، فیلتر کردن هشدارهای کاذب فضای ذخیره سازی و هزینه ها را کاهش می دهد، و همچنین به معنی جستجوی موثرتر بعد از رویداد است.

 

تشخیص نفوذ و پیشگیری از جرم

دوربین Turbo HD PIR Hikvision را می توان با سری DVR Turbo HD K Hikvision برای حفاظت از محیط استفاده کرد . علاوه بر این، دوربین یک مانع قوی و سریع با تولید یک چراغ برقی سفید درخشان است که به عنوان یک سیگنال هشدار دهنده برای توقف مزاحمان عمل می کند. و با تکنولوژی بسیار پایین نور، نور سفید به عنوان نور مکمل عمل می کند، و دوربین مداربسته را قادر می سازد تا تصاویر واضح از مظنونین را به عنوان مدرک حتی در محیط های بسیار تاریک.ضبط کند .

دوربین توربو HD PIR" می تواند با استفاده از تابع اخطار نفوذ و توانایی آن برای مراقبت از مناطق در زمان واقعی با دستگاه های انتهایی جلویی مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که یک دخالت رخ می دهد، فورا می تواند یک هشدار را صادر کرده و پرسنل امنیتی را مطلع سازد که مستقیما به صحنه بروند. در برخی موارد، مهاجمان میترسند و محیط را ترک می کنند بنابراین می توان علاوه بر ردیابی  از جرم جلوگیری کرد .

 

دوربین می تواند طیف وسیعی از فرایندهای حفاظت از محیط و فرآیندهای سیستم امنیتی را برای هشدار، جمع آوری کند و  پس از یک رویداد پشتیبانی کند . به درستی این سیستم عملکردهای پایش را بهبود بخشیده است، و به تغییر حفاظت محیط از نظارت منفعل به بازدارندگی فعال، حفاظت از افراد و دارایی ها کمک می کند.