021 49138880

شرکت هایک ویژن ابزارهای امنیتی یکپارچه خود را نمایش می دهد

(Total 1 Votes : 4 of 5)

18 / 09 / 1397
دوربین مدار بسته هایک ویژن hikvision

هایکویژن ؛ تامین کننده محصولات و ابزار های نوآورانه امنیتی و رتبه اول دوربین مدار بسته جهان، نخستین روز همکاری تجاری خود را در 28 نوامبر در استانبول ترکیه برگزار کرد. این رویداد، راهکارهای یکپارچه امنیتی که توسط هایکویژن در همکاری با شرکای فن آوری خود توسعه داده شده و  همچنین یک انجمن را برای شرکای آینده برای کشف فرصت های توسعه و  راه حل های جدید با استفاده از منابع گسترده ای هایکویژن ارائه خواهد داد.

روز همکاری فن آوری هایکویژن برای پوشش جنبه رقابتی شرکت ها در بازارهای عمودی و صنایع مختلف طراحی شده است. مشتریان همچنین می توانند آخرین پیشرفت های فن آوری امنیتی و روند صنعت در این رویداد را بررسی کنند.

راه حال های کلیدی نوآورانه

مشتریان می توانند نسخه ی نمایشی محصولات و راه حل های پیشرفته ارائه شده توسط هایک ویژن و شرکای ما را مشاهده کنند

آدلر وو ، مدیر پیمان اتحاد جهانی فن آوری در هایکویژن می گوید: "ما بسیار هیجان زده هستیم تا به اولین روز شراکت  تکنولوژی به استانبول برسیم. روز همکاری فن آوری نشان می دهد که هایکویژن همچنان به دنبال فرصت های جدید برای همکاری با شرکای خود برای ارائه راه حل های نوآورانه به مشتریان نهایی است.

"در این رویداد، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند نسخه های پیشین محصولات و راه حل های پیشرفته ارائه شده توسط هایکویژن و شرکای ما را بررسی کنند و چگونگی رشد کسب و کار خود را با پشتیبانی محلی از خدمات هایکویژن را مشاهده کنند هایکویژن تکنولوژی و راه حل های توسعه یافته بوسیله 14  مورد از شرکای فن آوری دارای مجوز را نشان می دهد. مثالها عبارتند از:

یک ابزار برای ذخیره AI – درایور هارددیسک اسکای هاوک (HDD) که تکنولوژی هایکویژن را به وسیله نظارت تصویری مبتنی بر AI ترکیب می کند.

سیستم های تشخیص: به صورت یک آی پی شماره یک جهانی مبتنی بر نرم افزار مدیریت ویدئو ( VMS) برای 10 سال گذشته در یک ردیف. سیستم های برجسته با پلتفرم واقعی و باز که با هایکویژن به منظور تشخیص چهره و تشخیص صفحه شماره به صورت اتوماتیک (ANPR) و همچنین پشتیبانی از 100 ابزار هایکویژن همکاری می کنند.

فناوری از آکسون سافت: این فناوری، ابرداده را با دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند هایکویژن ادغام می کند و همچنین نرم افزار اکسون را با سیستم کنترل دسترسی هایکویژن و سرورهای نظارت ادغام می کند. اکسون سافت یک توسعه دهنده یکپارچه سیستم های امنیتی و نظارت تصویری است.

ادغام سیستم های زنگ خطر  آتش سوزی در ساختمان های هوشمند

سیستم هشدار آتش سوزی ماویلی با هایکویژن همکاری کرده و یک سیستم هشدار آتش یکپارچه با پلتفرم VMS را توسعه داده است. این ادغام اپراتورها را قادر می سازد تا از مرکز هایکویژن سیستم نظارت بر اعلام حریق را نظارت و کنترل کنند. ماویلی تولید کننده سیستم های زنگ خطر آتش سوزی و گاز گرفتگی با ابزار یکپارچه سازی پیشرفته در ساختمان های هوشمند است.

 یک ابزار امنیتی محیطی یکپارچه

نظارت تصویری هایکویژن با یک سیستم مانع فیزیکی از آرما کنترل، تولید کننده سیستم های ضد تروریستی، ادغام شده است.

کنترل دسترسی یکپارچه: یک ابزار یکپارچه بین پلتفرم VMS مرکزی هایکویژن و تکنولوژی ماکیم که پارتنر یک سیستم کنترل دسترسی محلی است.

ابزار امنیتی یکپارچه

علاوه بر این ، مشتریان می توانند ابزار های امنیتی بیشتری را از پارتنر های هایکویژن یعنی Özak, Optex, IPS, Agent Vi, Elsight, WAMA SOFT, Phoenix Contact, Ivideon. انتظار داشته باشند.

روز پارتنر تکنولوژی، پلتفرم جدیدی برای بسیاری از  شرکت ها دارد تا  به آنها کمک کند تا ابزار خود را در کنار هم قرار دهند.

آدلر وو می گوید: "ما همیشه تلاش می کنیم که ارزش افزوده را برای مشتریان مان در سرتاسر دنیا به ارمغان بیاوریم و همکاری با سایر شرکت ها، راهی عالی برای انجام این کار است." "ما به دنبال به نمایش گذاشتن ارزش قابل توجه مشارکت های فن آوری فعلی مان و به باز کردن درب همکاری های جدید و هیجان انگیز هستیم."

صفحه ویژه نمایندگی هایک ویژن