021 49138880

شرکت هایک ویژن رادار امنیتی خود را روانه بازار می کند

(Total 1 Votes : 5 of 5)

06 / 09 / 1397
دوربین مداربسته هایک ویژن hikvision لوگو

شرکت هایک ویژن محصول تشخیص نفوذ خود با نام رادار امنیتی را برای تشخیص دقیق در تمامی آب و هواها روانه بازار می کند

شرکت هایک ویژن ارائه دهنده محصولات نظارت تصویری و سیستم های دوربین مداربسته نوآورانه، اعلام کرد که محصول تشخیص نفوذ خود با نام رادار امنیتی را روانه بازار می کند. این محصول از جدیدترین تکنولوژی هایک ویژن جهت شناسایی دقیق مکان و حرکت حداکثر 32 عامل نفوذ به ازای هر رادار استفاده می کند و حتی در بدترین شرایط آب و هوایی قابلیت های خود را حفظ می کند.

رادار امنیتی هایک ویژن برای نظارت بر فضاهای بزرگ و دارای آب و هوای نامناسب مناسب است و همچنین جایی که محیط برای استقرار فقط دوربین های مداربسته بیش از حد پیچیده است. به لطف قابلیت هایی نظیر  کارآمدی در تمامی آب و هواها، زاویه بزرگ تشخیص و قابلیت های تشخیص دقیق عامل نفوذی، این محصول بسیار پیشرفته برای مکان هایی مانند بندرها، فرودگاه ها و مناطق صنعتی رو باز و بزرگ مناسب است.

تشخیص دقیق در یک منطقه گسترده

رادار امنیتی هایک ویژن می تواند تشخیص دقیق را با زاویه 100 درجه و حداکثر مسافت 60 متر فراهم آورد. دوربین مدار بسته قدیمی یا تشخیص گرهای حرکت مانند تشخیص ویدیویی حرکت و اینفرارد(مادون قرمز) فعال محدودیت هایی در زمینه شناسایی مکان دقیق یک عامل نفوذی دارند. اما، رادار امنیتی هایک ویژن می تواند تشخیص دقیق را با زاویه 100 درجه و حداکثر مسافت 60 متر فراهم آورد.

رادار امنیتی هایک ویژن از تکنولوژی تشکیل اشعه دیجیتال و الگوریتم های تحلیل هوشمند استفاده می کند تا بصورت دقیق تمام حرکات هدف را در تمام شرایطی جوی تشخیص بدهند، و آلارم های اشتباه را به حداقل برساند. رتبه بندی IP67 این مساله را تضمین می کند که این سخت افزار در تمام آب و هواها کارایی دارد.

تایید بصری عامل نفوذی

رادار امنیتی هایک ویژن همچنین می توان با حداکثر چهار دوربین مدار بسته PTZ هایک ویژن دیگر وصل شود. این پیکربندی نه تنها موجب فعال شدن آلارم در زمان تشخیص عامل نفوذ می شود، بلکه موجب فعال شدن ضبط ویدیو نیز می شود تا تایید بصری عامل نفوذی تسهیل شود. علاوه بر این، دوربین ها و این رادار را می توان در مکان های مختلفی نصب نمود. این محصول که دارای ثبت اختراع نیز می باشد منحصر بفرد است، و به کاربران اجازه می دهد که چندین تصویر از اهداف را بصورت همزمان، ببینند و آن ها را ضبط کنند، در عین اینکه حرکات خاص آنها نظیر دویدن، راه رفتن، پناه گرفتن و خزیدن را تشخیص می دهند.

مناسب برای کاربردهای دیگر

رادار امنیتی هایک ویژن با انواع براکت ها سازگار است مانند براکت های Bullet-PTZ که موجب آسان شدن نصب می شود.

رادار امنیتی هایک ویژن حالات مختلفی دارد که باعث می شود بتواند کاربردهای مختلفی را بپذیرد. برای مثال، حالت Shrub، برای مناطقی خوب است که جنگل انبوه آن را  احاطه کرده است، چرا که آلارم های اشتباه مانند تکان خوردن درختان یا بارش شدید را فیلتر می کند. حالت فضای باز (Open area) برای مکان های حساس، باز و بزرگ مناسب است مانند بندرها. و حالت سفارشی به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات را متناسب با نیازهای خاص خود مقرر کنند. رادار امنیتی هایک ویژن با انواع براکت ها سازگار است مانند براکت های Bullet-PTZ که موجب آسان شدن نصب می شود. رادار امنیتی هایک ویژن همچنین از برق در اترنت (PoE) پشتیبانی می کند بنابراین، کاربران می توانند این محصول را به برق بزنند و بازی کنند.

ژیانگ فنگ ژی، رئیس بخش آلارم های هایک ویژن می گوید: "ما خیلی خوشحال هستیم که محصول رادار امنیتی هایک ویژن را به بازار عرضه می کنیم، آن ها به این صورت نوآورانه. امیدواریم که قابلیت تشخیص دقیق ده ها عامل نفوذی بصورت یک مرتبه در شب یا روز و در تمام شرایط جوی، بتواند به درد سازمان های مختلف در سرتاسر دنیا بخورد".

اطلاعات بیشتر در مورد محصولات هایکویژن در بخش "نمایندگی هایک ویژن"