021 49138880

شرکت هایک ویژن محصولات امنیت آموزشی خود را ارائه می کند

(Total 1 Votes : 5 of 5)

29 / 10 / 1397
دوربین مدار بسته جدید هایک ویژن

شرکت هایک ویژن محصولات مرتبط با امنیت آموزشی را در سیزدهمین نشست جهانی آموزش در بمبئی ارائه می کند

شرکت هایک ویژن اخیرا در سیزدهمین نشست جهانی آموزش شرکت کرده تا محصولات خود را برای بخش آموزش عرضه کند.این رویداد توسط شرکت تکنومدیا الیتس در مرکز نمایشگاه بمبی در 7 و 8 دسامبر برگزار شد. این نمایشگاه با سخنرانی خانم میتا راجیولوچان مدیر پروژه RUSA از دولت ماهاراشترا افتتاح شد.

نشست جهانی آموزش بر پایه نوآوری در آموزش بنا شد. نشست اصلی بعنوان پلت فرمی برای رهبران آموزشی مطرح و ذینفعان بخش آموزش برای بحث در مورد جدیدترین و نوترین روش های بخش آموزش عمل می کند.  آقای آشیش داکان مدیر عامل شرکت پراما هایک ویژن هند گفت: "ما در هایک ویژن از برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکت ها  (CSR) با نام های "امنیت مدرسه" و "محیط خوابگاه امن" در هند حمایت میکنیم تا در خصوص مسائل امنیت آموزشی آگاهی سازی کنید، که در خصوص امنیت  آموزشی می توان از راه حل های امنیتی نوآورانه استفاده نمود. نشست جهانی آموزش پلت فرم مناسبی برای نمایش انواع محصولات امنیتی هایک ویژن بود. آقای آشیش این را هم افزود که" ما همچنین آخرین محصول انتشار خبر و پایانه های تشخیص چهره را برای بخش آموزش داریم. محصولات هوشمند هایک ویژن برای مدارس و خوابگاه ها این مکان های آموزشی را با تکنولوژی پیشرفته خود، دوربین های مداربسته قدرتمند و دستگاه های ضبط صدا و تصویر حیاتی امن می کنند".

هایک ویژن بر ترویج محصول برودکاستینگ (Broadcasting) تمرکز کرده است که متشکل از دوربین PTZ با گزینه ردگیری هوشمند است. این دوربین ویژه معلم را در طول سخنرانی اش دنبال می کند و هر جا که معلم چیزی روی تخته می نویسد، زوم میکند. این برنامه را می توان بصورت آنلاین در کلاس های دیگر همان  ساختمان پخش کرد یا حتی در هر نقطه دیگر دنیا. این سخنرانی زنده را می توان در زمان واقعی در روی سایت یو تیوب اجرا کرد. این دوربین مدار بسته کل سخنرانی را ضبط میکند تا بعدا در صورت نیاز مورد استفاده قرار بگیرد. هایک ویژن همچنین هوش مصنوعی ویژه ای برای کلاس ها منظور کرد. این محصول یکی از دو لنز دوگانه "دوربین های هدف" می باشد که می توانداز  تصاویر خیلی دور و تصاویر کلوز آپ را با کمک یک دوربین دور و یک دوره ردگیری PTZ عکس بگیرد. می توان از  این سری از دوربین ها برای گرفتن عکس های با رزولوشن بالا استفاده کرد که برای بحث نظارت بر یک محیط گسترده خیلی مناسب است. در خصوص کلاس های درس، می توان حضور دانش آموزان را با تکنولوژی تشخیص چهره انجام داد یعنی بدون دخالت دستی. از این طریق، می توان حاضر شدن یک شخص دیگر در جلسات امتحان را رفع نمود.

شرکت دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتیهایک ویژن جدیدترین نوآوری خود در IFSEC  هند نشان داد و جوایز مربوط به تعالی تکنولوژی امنیتی را برنده شد

هایک ویژن در دوازدهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی امنیت و آتش (IFSEC ، هند، 2018) در پراگاتی مایدان دهلی نو از 7-5 دسامبر 2018 شرکت کرد. هایک ویژن آخرین برنامه ها، محصولات و راه حل های خود را برای بازار هند عرضه کرد. در بخش جوایز IFSEC هند، هایک ویژن جایزه "تعالی در اجرای تکنولوژی امنیتی" را برنده شد.

آقای آشیش داکان مدیر عامل پراما هایک ویژ« هند در این خصوص می گوید، " هایک ویژن بعنوان رهبر بازار امنیت هند، بهترین تکنولوژی ها و نوآوری های خود را در IFSEC هند 2018 نشان داد. ما آخرین محصولات و تکنولوژی های نوآورانه خود را نشان دادیم، از جمله هوش مصنوعی، آل کلود و کلان داده ها و loT . ما برای اولین با در هند،دوربین های مدار بسته PIR، گیت های نوسانی و پایانه های تشخیص چهره، سوئیچ تماس اضطراری و قطب هوشمند را عرضه کردیم. ما خوشحال هستیم که شرکای ما واکنش مثبتی نشان دادند. آخرین جایزه IFSEC ایمان ما به پیگیری تعالی در اجرای تکنولوژی های امنیتی را مجددا ثابت کرد".

در قسمت کف نمایشگاه IFSEC هند، هایک ویژن یک اتاقک گذاشته بود و تمام محصولات جدید رنج عمودی را از جمله PPOG، راه حل مدیریت ترافیک هوشمند (ITMS) و در حوزه های موبایل، آموزش، مراقبت های بهداشتی، مهمان نوازی، خرده فروشی و بانکداری را به نمایش گذاشته بود.

هایک ویژن دمو نوآوری های اخیر خود در تکنولوژی های AI و ابر AI، دوربین های مدار بسته سری IP DeepinView، و سری NVR DeepinMind را در معرض همگان قرار داد. همچنین دموی لایو (زنده) از برنامه های مبتنی بر AI برای تشخیص چهره، حفاظت از محوطه و ردگیری افراد نیز انجام شد.

هایک ویژن آخرین محصولات را در دسته های زیر نشان داد، از جمله، IVMS، HDTVi 5.0، ترانسمیسیون ساده IP 3.0، UVSS، ویژن ماشین، آلارم نفوذ، تلفن در ویدیویی (VDP)، محصولات کنترل دسترسی (ACS)، محصولات حرفه ای، تکنولوژی AI، ابر AI، دستگاه های لبه، موانع نوسانی Darkfighter X، EZVIZ و ذخیره سازی آنها.

شریک هایک ویژن سیگیت نیز در آن اتاقک محصولات نوآورانه خود را برای برنامه های پیشرفته به نمایش گذاشت. در کنفرانس IFSEC هند در تاریخ 6 دسامبر، ارائه ای در خصوص "تکنولوژی های نسل بعدی آینده" توسط آقای آشیش گوجاراتی و با موضوع محصولات AVP (کنترل دسترسی، آلارم نفوذی و VDP)  از پراما هایک ویژن هند انجام شد. این ارائه به خوبی قدم های بلند هایک ویژن برای ورود به عرصه رباتیک، ماشین ویژن، یادگیری ماشین و AL را نشان داد. آقای کوجاراتی در مورد آخرین محصولات نوآورانه این شرکت در حوزه UAV (ماشین اورانوسی بدون سرنشین)، UVSS (تحت دستگاه سیستم نظارتی)، دوربین مدار بسته PanoVU و بخش های دوربین گرمایی صحبت کرد.