021 49138880

شراکت هایک‌ویژن با ویدئونتیکس

(Total 1 Votes : 5 of 5)

17 / 07 / 1397
دوربین مداربسته هایکویژن هایک ویژن hikvision نمایشگاه

شراکت هایک‌ویژن با ویدئونتیکس برای ارائه‌ی ویژگی‌های مدیریت ویدئویِ پیشرفته و برنامه‌های تحلیل ویدئو

هایک‌ویژن، ارائه‌دهنده‌ی محصولات و راه‌حل‌های امنیتیِ نوآورانه و سیستم های مداربسته ، شراکت خود با ویدئونتیکس، یک توسعه‌دهنده‌ی پلتفورم رایانشی بصری اعلام کرد.

این شراکت شامل ادغام دوربین‌های شبکه‌ی هایکویژن با نرم‌افزار مدیریت ویدئویِ هوشمند ویدئونتیکس (IVMS) می‌شود که به مشتری‌ها اجازه می‌دهد جریان‌های ویدئوییِ H.265+ هایک‌ویژن را از دوربین‌های شبکه به صورت زنده و یا پخش مجدد، نمایش، ضبط و تحلیل کنند. مشتریان همچنین از هزینه‌ی کم لذت خواهند برد، زیرا نیازمندیِ فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند کم با کیفیت ویدئویِ دست نخورده خواهند داشت.

تحلیل ویدئویِ پیشرفته

این ادغام ویژگی‌های مدیریت ویدئو و تحلیل‌های تحلیل ویدئوی پیشرفته‌ای به دست خواهد داد. برای مثال، از طریق IVMS ویدئونتیکس، کاربران می‌توانند ویدئوی زنده ببینند، ویدئو ضبط کنند و با سرعت بالا بین دوربیـــن مداربستـــــــه حرکت کنند. به علاوه، کاربران همچنین می‌توانند از ویدئوها و یا تصاویری از ویدئو‌های دوربین‌های Hikvision  ادغام یافته برای تحلیل ویدئویِ پیشرفته مانند طبقه‌بندی اشیا، نظارت بر جمعیت، محافظت پیرامونی، شناسایی شیء مورد نظر، تحلیل ویدئویِ شهریِ هوشمند، و نظارت ترافیک و ... خروجی بگیرند.

تست‌های میدانی نشان می‌دهند که H265+ هایک‌ویژن به شدت bitrate ویدئویِ نظارتیِ با کیفیت بسیار بالا را در مقایسه با H.265 به مقدار 67% کاهش می‌دهد.

مهم‌تر از همه، تمام ویدئو‌ها توسط تکنولوژیِ کدک هوشمند H.265+ خود هایـک‌ویژن فشرده‌سازی می‌شوند. H/265+ به شدت مصرف پهنای باند و نیازمندیِ فضای ذخیره‌سازی را کاهش می‌دهد. تست‌های میدانی نشان می‌دهند که H265+ هایک‌ویژن به شدت bitrate ویدئویِ نظارتیِ با کیفیت بسیار بالا را در مقایسه با H.265 به مقدار 67% کاهش می‌دهد. این به ویژه وقتی ارزشمند است که شرایط شبکه ثبات ندارد، پهنای باند محدود باشد، و یا مشتری‌ها بخواهند داده‌های طولانی مدتی را ذخیره کنند.

شرایط پهنای باند

Avinash J Trivedi، معاون توسعه‌ی تجاریِ ویدئونتیکس می‌گوید: «بسیار خوشحالیم که با هایک‌ویژن شریک تجاری هستیم. مطمئن هستم که ادغام IVMS با تکنولوژیِ فشرده‌سازیِ H.265+ هیک‌ویژن به مشتریان ما کمک می‌کند راه‌حل‌های بسیار بهینه‌ای برای سکتورهای عمومی و خصوصی در سرتاسر جهان طراحی کنند».

Adler Wu، مدیر اتحاد فناوریِ جهانی در هایک‌ویژن می‌گوید: «هیک‌ویژن یک پلتفورم شراکت فناوری برای شریک‌هایی ارائه می‌کند که راه‌حل‌های مورد نیاز متنوع کاربران نهایی را توسعه دهند. تکنولوژیِ کدک H.265 ما راه‌حل فشرده‌سازیِ موثری به دست می‌دهد که انتقال ویدئویِ دست نخورده را تحت شرایط پهنای باند محدود را ممکن ساخته و بدون صدمه زدن به کیفیت ویدئو در فضای ذخیره‌سازی صرفه‌جویی زیادی می‌کند».