021 49138880

دوربین های هایک ویژن کار را در پیتزا اسپینر، کارولینای شمالی آسانتر می کنند

(Total 2 Votes : 5 of 5)

17 / 06 / 1396
دوربین مدار بسته هایک ویژن

یک سیستم دوربین مدار بسته هایک ویژن توسط شرکت "هلمز" برای کمک به پیتزا اسپینر در کارولینای شمالی نصب و راه اندازی شد. هایکویژن ارائه دهنده راه حل های نوآورانه در سیستم های امنیتی و برنده جایزه محصولات نظارتع تصویری می باشد که این سیستم را برای پیتزا اسپینر به منظور بهبود بهره وری نصب کرده است.

پیتزای اسپینر در سال 1999 تاسیس شده و یک رستوران محبوب است و تعداد زیادی مشتری دارد. صاحب اسپرنو پولس از "دوربین پیتزا" برای ساده سازی عملیات در طول شلوغ ترین لحظات خود استفاده کرده است . Holmes Security دوربین های هایک ویژن را برای امنیت در داخل و اطراف رستوران نصب کرده است.

 

پوشش کامل بوفه پیتزا با مانیتور آشپزخانه

دوربین Hikvision DS-2CE56D5T 1080p Turbo HD-TVI برای بوفه

سیستم آنالوگ و آی پی هیبریدی Spinner شامل دوربین های دام کوچک و دوربین های بالت است. هولمز دوربین توربو هایک ویژن DS-2CE56D5T کیفیت 1080p HD-TV را برای بوفه به منظور ارائه کیفیت HD بر روی کابل کشی کابل کواکسیال نصب کرده است. دوربین هایی نیز در بوفه نصب شده اند.

"ما قادر به پر نگه داشتن بوفه در تمام زمانها هستیم" پولو می گوید دوربین های مدار بسته هایک ویژن به ما کمک می کند تا روند انتظار مشتریان برای غذا و همچنین خدمت رسانی را کنترل کنیم.

راندمان بیشتر و عملیات بهبود یافته

تحمل گرما با توجه به موقعیت نصب دوربین ها یکی از معضلاتی بود که باید مورد توجه قرار می گرفت. مشخصات دوربین های هایکویژن نشان می دهد که آنها می توانند تا 140 درجه فارنهایت در برابر گرما مقاومت کنند.

Holmes Security یک شرکت 109 ساله که در فیتویل، نیویورک واقع شده است. آنها از دوربین های Hikvision استفاده می کنند زیرا "ما در طول زمان دریافته ایم که Hikvision کیفیت بالایی را فراهم می کند، چه از نظر نصب، برنامه ریزی و نگهداری. پشتیبانی فنی هایک ویژن عالی است و نرم افزارها نیز سازگار هستند. به علاوه، ما ارتباطات خوبی با پرسنل هایک ویژن داریم.

هولمز سیکیوریتی دوربین های هایک ویژن را در سمت راست بالای بوفه قرار داده است تا تمام خط پیتزا را کنترل کند.

پولو اضافه می کند که " اینجا همه چیز عالی است و یک مکان خوب برای اقامت فراهم شده است "

ذوربین مدار بسته رستوران

اعمال تکنولوژی برای دستیابی به نتایج کسب و کار

 مانیتورینگ Hikvision Turbo HD-TVI Turret عملکرد با کارایی بالا، این سیستم به مسولین اجازه می دهد تا بر کارکنان آشپزخانه نظارت داشته باشند و روند پخت پیتزا را بدون مراجعه حضوری مشاهده کنند. Hikvision Pizza Cam راحتی و امنیت را برای رستوران فراهم کرده است.