021 49138880

هایک ویژن مدل مدیریت پارک هوشمند را معرفی می کند

(Total 1 Votes : 4 of 5)

08 / 08 / 1396

چگونگی مدیریت پارکینگ های هوشمند و حل مشکلات مربوط به پارک کردن

شرکت هایک ویژن با چندین سال تجربه در زمینه راه حل های هوشمند در کسب و کارهای مختلف در سراسر جهان در زمینه محصولات و راه حل های دوربین های مداربسته فعالیت دارد و بدین وسیله زندگی را آسان تر کرده است. راه حل آنها در زمینه مدیریت پارکینگ های هوشمند باعث بهبود و کارآمدی مدیریت و امنیت بیشتر شده است و اهداف سودآوری برای اپراتورهای پارکینگ را بهبود بخشیده است.

افزایش هزینه های دارایی و زمین به موفقیت کسب و کار پارک کمک کرده است و باید در راستای مقرون به صرفه بودن قیمت های آن تلاش کرد. بنابراین مدیریت کارآمد هر متر مربع از فضای پارک موجود باعث افزایش اولویت رو به رشد میشود.

مدیریت دسترسی کارآمد

برای پارکینگ های نزدیک به مراکز شهری با امکانات محبوب، جریان مشتری بالا در ساعت های پر تردد اغلب باعث ایجاد تراکم در ورودی پارکینگ های میشود. امنیت و مدیریت موثر پارکینگ ها به ویژه در بخش خرده فروشی به نگرانی مهمی تبدیل شده است.

سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ هایکویژن به آخرین فناوری های مانع اعمال شده است و با سیستم های شماره گذاری استاندارد ANPR ترکیب شده است تا از ورود و خروج خودروها اطمینان حاصل شود و به خوبی خودروها مدیریت شود. شناسایی سریع وسائل نقلیه و نرم افزارهای حصار کنترل یکپارچه باعث به حداقل رساندن صفوف خودرو می شود و جریان های وسیع تری از حمل و نقل را می توان به منظور بهره وری و کارایی هر پارکینگ را می توان کنترل کرد.

تکنولوژی های پیشرفته ی Hikvision DarkFighter و True WDR در یک سیستم ANPR با هم ادغام شده اند، هم چنین از سیستم های نورپردازی LED با نور سفید تعبیه شده یا IR بهینه استفاده شده است. این فناوری پیشرو در این صنعت اطمینان حاصل می کند که وضوح روشن و قابل تشخیص هر وسیله ی نقلیه با استفاده از پارکینگ های شبانه روزی قابل تحقق است.

هدایت کارآمد پارکینگ

دوربین های مدار بسته راهنمای پارکینگ ها دارای راه حل های قوی هستند که برای نظارت خودکار بر ماشین ها در فضای موجود در طول 24 ساعت را فراهم می کند. سیستم های پیشرفته تر و مفیدتر علامت های معمول فضاهای موجود نسبت به سیستم های واقعی فضاهای پارکینگ باعث هدایت مشتریان می شود و بهترین مسیر را برای آنها تعیین می کند. این امر از طریق نمایشگرهای صفحه نمایش در اتصالات بحرانی پارکینگ ها محقق می شود، بر روی آن تعداد و مکان فضاهای موجود نیز مشخص می شود. علاوه بر این، یک سیستم نشانگر نورپردازی پویا باعث هدایت مشتریان به فضای خاص می شود در نتیجه منجر به کاهش زمان پارک مشتری می شود و تجربه ای جدید از کارآمدی و سرعت در فضای پارکینگ را ایجاد می کند.

ترمینال های راهنمای پارکینگ تحت کنترل هایک ویژن، تنها ارائه دهنده ی سیستم های برق و شبکه های دسترسی تا حدود 32 دوربین  نیست، بلکه ارائه دهنده ی ویدیو های بلادرنگ برای نظارت و نگه داری شواهد است. علاوه بر این، از داده های بحرانی به صورت محلی پشتیبان گیری می کند و می توان به صورت آفلاین نیز در پارکینگ کار هدایت و راهنمایی را اجرا کند تا از قابلیت اطمینان سیستم های بهینه اطمینان حاصل کند و تاثیرات جزیی بر روی شبکه های داده ی محلی داشته باشد.

 

پارکینگ هایک ویژن

ویژگی "یافتن ماشین من"

ایجاد ارزش های افزوده و بهبود تجربه ی کاربر نهایی در زمین های پارکینگ، از طریق ویژگی یافتن خودروی من در سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند هایک ویژنمحقق شده است. در زمان بازگشت به پارکینگ، رانندگان می توانند از صفحه نمایش لمسی Query Kiosk استفاده می کنند. به سادگی با وارد کردن عدد پلاک به طور کامل یا به طور جزئی می توان مکان قرار گیری خودرو را مشخص کرد. به این ترتیب مشتریان به آسانی می توانند مکان قرار گیری خودروی خود در معماری گیج کننده ی پارکینگ های مدرن را مشخص کنند، این کار باعث مسیریابی ساده، اسان و ایمن می شود. این امر مجددا باعث ایجاد محیط ایمن و امن می شود و مشتریان را تشویق به استفاده از اغلب امکانات می کند و بر روی درامدزایی کسب و کار تاثیر دارد.

مدیریت متمرکز پارکینگ

مدیریت روزانه، از جمله کنترل حصار از راه دور، مدیریت دسترسی به صفحه پلاک خودرو، تصادفات خودرویی و پارکینگ های غیر مجاز در این سیستم تعبیه شده است. فراهم کردن اطلاعات و ابزار برای اطمینان از پارکینگ های صحیح ضروری است به همین دلیل از پلتفرم مدیریت مرکزی استفاده می شود که به اپراتورها امکان استقرار نیروی انسانی، نظارت بر ابزارهای جامع، پاسخ گویی سریع به تقاضاهای غیر برنامه ریزی شده را می دهد.

این سیستم می تواند اطلاعات آماری پارکینگ ها و تحلیل های ارزشمندی را ارائه می کند. به این ترتیب به اپراتور کمک می کند تا سودآوری خود را به حداکثر برساند و به این صورت وضعیت مربوط به آنها، نرخ استفاده از پارکینگ، جریان های پارکینگ و غیره را مشخص می کند. ادغام سیستم های شخص ثالث مانند یافتن خودروی من، سیستم های ناوش درونی و سیستم های پرداخت تحت چارچوب باز sdk به افراد اجازه می دهد تا راه حل کاربردی را برای کار ارائه کند.

به طور خلاصه، کسب و کار پارکینگ نیاز به ارائه سطح بالاتری از انعطاف پذیری برای مشتریان دارد و می تواند برای ورود و خروج به پارکینگ ها با موانع خودکار نوعی اطمینان ایجاد می کند. موانع خودکار میتواند به مشتریان در حرکت آسان و بهره گیری از امکانات پارکینگ کمک کند اما بهترین راه حل اجتناب از ازدحام است. توانایی تعیین مکان های پارکینگ به رایگان و سادگی کلید ارائه ی تجربه ی بهتر به مشتری است.

با استفاده از راه حل مدیریت پارکینگ هوشمند هایکویژن مدیران پارکینگ های تجاری می تواند باعث به حداکثر رساندن پتانسیل و سودآوری می شود و همگی مشتریان احساس رضایت و امنیت دارند.

درباره ی هایک ویژن

هایک ویژن یکی از پیشگامان محصولات و راه حل های نظارت بر ویدیو است. با نمایان کردن نیروهای قوی صنعت R&D، Hikvision توانسته است به یکی از فناوری های اصلی رمزنگاری صوتی و تصویری، پردازش تصویری و ذخیره سازی داده های مرتبط و فناوری های مانند محاسبات ابری، داده های بزرگ و یادگیری عمقی تبدیل شود. علاوه بر صنعت نظارت تصویری، Hikvision چشم اندازی دراز مدت تعیین کرده است تا بتوان به فناوری های هوشمند خانگی، اتوماسیون های صنعتی و صنایع الکترونیک بهینه دست یافت. Hikvision همواره به مشتریان خود ارزش نهاده است و توانسته است به یکی از 33 شرکت منطقه ای در سراسر جهان تبدیل شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوربین مداربسته هایک ویژن مراجعه نمایید.