021 49138880

سیستم امنیتی و بازرسی خودرو توسط هایک ویژن

(Total 1 Votes : 5 of 5)

14 / 08 / 1396

هایک ویژن سیستم های جدید نظارت بر خودرو را برای بررسی سریع و کارآمد راه اندازی کرده است. این امر به ایجاد سطح بالاتری از ایمنی و امنیت برای کاربران عادی کمک می می‌کند. هایک ویژن تامین کننده ی محصولات و راه حل های خلاقانه سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های نظارت ویدیویی است و توانسته است محدوده جدیدی از سیستم های نظارت خودرویی uvss ثابت و قابل حمل را راه اندازی کند.

نظارت بر خودرو هایک ویژن

در سیستم های کاملا دیجیتالی، UVSS به طور خاص به منظور بررسی خودروهای سواری طراحی شده است که دارای واسط های سریع و کارآمد برای امنیت پرسنل است و رفت و آمد وسائل نقلیه را مورد بررسی قرار می دهد به این ترتیب ترافیک و اختلالات مربوط به آن به حداقل می‌رسد. برای رفع نیازهای مختلف برنامه ها، هایک ویژن به طور مستقل دو نوع از UVSS را طراحی کرده است یکی قابل حمل و دیگری ثابت. هر دو مدل به دقت می توانند از حرکت وسائل نقلیه عکس برداری کنند و به این ترتیب نظارت دقیق و امنتی با جزئیات دقیق ارائه می شود.

پیشگیری از جرم

این سیستم جدید UVSS به آسانی قابل نصب است و می توانید از صفحات نمایش برای نشان دادن ورود و خروج هر وسیله در سایت استفاده کرد. برای انجام این کار می توانید از برنامه های کاربردی محبوب مانند Mantraps برای ایستگاه های بازرسی، ورودی امن پارکینگ ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید.

در نقاط پرجمعیت، با تردد بالا در مقیاس وسیع، مکان های عمومی و امکانات امنیت بالا به خوبی می توان مجرمان را شناسایی کرد به گونه ای سعی در استفاده از وسیله نقلیه برای اهداف نابکارانه ی خود مانند قاچاق دارند. در این سناریو، uvss را می توان برای شناسایی سریع و دقیق تهدیدات پنهان یا مبارزه با قاچاق به کار گرفت.

مدل های ثابت و قابل حمل

برای برنامه های کاربردی ثابت، هایکویژن مدل MV-PD-030001-02 را به عنوان یک سیستم نظارت بر خودرو معرفی کرده است که می تواند سیستم های امنیتی موجود را با هم ادغام کند تا جریان های ویدیویی قوی برای نمایش خودکار از ماشین های سواری و سنگین ارائه شود.

در هر دو نسخه از uvss میدان فوق العاده ای از نمایشات ارائه می شود که به طور موثر در جلوگیری از نفوذ بمب های پنهانی نقش دارند.

به منظور ارائه کردن مکان های منعطف از سیستم های نظارت خودرویی، سیستم Hikvision MV-PD-030001-03 ‘ به عنوان یک سیستم قابل حمل UVSS مجموعه ای از تصاویر با کیفیت بالا، وضوح بالا را ارائه می دهد. با ترکیب کردن دوربین های ANPR، تجهیزات نمایش، تجهیزات کنترل کمکی ایده ی قابل حمل بودن مدل UVSS تحقق یافت که برای حفاظت از مکان های عمومی، ورودی های هتل ها و سایر منظورهای نظارتی در زمینه استفاده از وسایل نقلیه غیر موتوری کاربردی است.

تشخیص سلاح و بمب توسط هایک ویژن

در هر دو مدل از UVSS دیدگاه فوق العاده ای نمایش داده می شود که به طور کارآمد از نفوذ بمب های پنهانی، ورود سلاح، کالاهای خطرناک بیوشیمیایی، افراد غیر مجاز، ورود و خروج های مشکوک از مکان های مورد نظر جلوگیری می کند. ماژول های متعددی برای این منظور با یکدیگر ترکیب شده اند تا در نهایت یک راه حل پیکربندی شده ی سفارشی ارائه شود. ارائه کردن سطح بالایی از امنیت سیستم ها با افزایش موانع، رمپ ها، چراغ های راهنمایی و تجهیزات موجود در اتاق کنترل امنیتی باعث ایجاد هماهنگی در کارها می شود.

با استفاده از دوربین های تصویر برداری با دقت بالا در سطح صنعتی هایکویژن مدل جدید uvss توانسته است که سیستم های امنیتی جستجوی هوشمندانه برای شناسایی وسائل نقلیه به کمک شماره پلاک یا تاریخ را فراهم کند. این سیستم را می توان به عنوان تجهیزات تشخیص برای بازرسی های امنیتی و ایمنی در فرودگاه ها، بندرگاه ها، سفارت خانه ها، ایستگاه های پلیس، انبارها، پتروشیمی ها، مکان های نظامی و بسیاری از سایت های مهم امنیتی به کار گرفت.